Z-CARD® Çözümleri

Bilgiyi kolayca saklanabilir ve taşınabilir formatta vermenin ideal yolu.

Z-CARD® ’ın reklam - tanıtım, alıcıya yönelik pazarlama, satış noktası aktivitelerinde kullanabileceğiniz farklı formatları ve ebatları ile her türlü iletişim ihtiyacınızı karşılayabilir, marka imajınızı güçlendirebilirsiniz.
Baskılı işler dünyasının kağıt mühendisliği harikası katlamalı broşürlerimiz derli toplu yapısı ve % 85 saklanma oranı ile markanızın ve mesajınızın hedef kitlenizin cebine girmesini sağlar. Perforajlı kupon uygulamaları veya bilgi formları ile promosyonlarınızda % 10’a varan geri dönüşler ve satış artışı sağlar. QR code uygulamaları ile mobil ve dijital iletişiminize köprü oluşturur, RFID ve smart kart uygulamaları ile de elektronik bilgi değişimini sağlar.


Tüm format ve ebatlarda; Perforaj
8 kırıma kadar uygulama Kişiselleştirme
Şekilli kapak QR code
Cepli kapak RFID
PVC kapak Şişe boynu uygulamaları

 

paykasa paykasa astropay astropay astropay

Ürün hizmet tanıtım Plan - kroki
Reklam kampanyaları Program
Promosyon kampanyaları Gezi rehberi
Mobil uygulamalara yönlendirme Lüzumlu bilgiler
Etkinlik takvimi İç iletişim
Turistik harita Lansman

 

Z-CARD®’ın farklı ve özgün dağıtım seçenekleri var. Eğer tam olarak istediğiniz burada yoksa lütfen bizi arayın ihtiyacınıza uygun çözüm üretelim.Satış Noktalarında Teşhir Kutuları

Geniş teşhir kutusu yelpazemiz ve satış noktası opsiyonlarımız ile Z-CARD®’ı müşterilerinizin ayağına götürün, mesajınızın müşterilerinize ulaşma oranını arttırın. Bu çok etkili ve görünürlüğü çok yüksek dağıtım yöntemi mesajınızı iletmenin mükemmel yolu. Değişik ebatlardaki masa üstü ve ayaklı modellerimizin tümü ihtiyacınıza uyarlanabilir.

Plastik Cepler

Plastik cüzdan ile Z-CARD®’ınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayın. Anahtarlık veya boyuna asılan iplerle Z-CARD®’ınız ve mesajınızın müşterilerinizin üzerinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Dergi, Gazete İçinde

Dergi içine serbestçe atılan ya da dergideki ilan sayfasına entegre edilen Z-CARD® ile reklamınızın gücünü katlayın.

Elden Dağıtım

Fuar, seminer gibi kalabalık organizasyonlarda fark yaratın! Z kartların küçük ve katlanabilir olması özelliği sayesinde her an müşterilerinizin cebinde olun!

Doğrudan Postalama

Z-CARD® doğrudan postalama çözümleri ile mesajınızı müşterilerinize pratik ve hızlı bir şekilde iletebilir , % 10'a varan geri dönüş sağlayabilirsiniz.